ПОДПИСИ НА ПЕТИЦИЮ ОБ ОТМЕНЕ УГОЛОВНОГО ДЕЛА ПРОТИВ АКАДЕМИКА САНДЕЯ АДЕЛАДЖА

Движение «Голос правды»
Адміністрація Президента
Вул. БАНКОВА, 11
м. Київ. 01220

Шановний пане Президент!

Ми направляємо дану колективну петицію на захист прав та свобод нігерійського громадянина, пастора Сандея Аделаджа, який проживає на території України на законних підставах та користується такими самими правами і свободами згідно Конституції України (Розділ II «Права, свободи та обов'язки людини і громадянина», стаття 26: «Іноземці та особи без громадянства, що перебувають в Україні на законних підставах, користуються тими самими правами і свободами, а також несуть такі самі обов'язки, як і громадяни України…»).

Петре Олексійович! Просимо Вашого особистого втручання, щодо закриття кримінальної справи відносно громадянина Аделаджа за відсутністю доказів. Саме тому, що у грубій формі порушуються права людини: чиновники МВС, задовго до закінчення слідства і рішення суду, публічно говорять, що пастор Сандей винен. Але Стаття 62 Конституції України чітко говорить: «Особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду». Бездоказова та явно сфальсифікована кримінальна справа умисно дискваліфікує моральність пастора, який є віруючою людиною та носієм християнської моралі. Пастор Сандей являється духовним лідером сотень тисяч людей в Україні, і такими діями слідства грубо ображаються їх релігійні почуття і розповсюджується релігійна дискримінація в нашій рідній країні. Це призведе до незадоволення та обурення світових спільнот. Пастора поважають та прислуховуються до його думки лідери багатьох розвинутих країн, таких як: Америка, Німеччина, Швеція, Польща, Росія…

Умисне паплюження честі та гідності громадянина Аделаджа слідчими органами та органами ЗМІ, сотні тисяч вірян України та всього світу розцінюють як особисту зневагу. Та, знаючи прискіпливе ставлення до особистості С. Аделаджа з боку деяких чиновників в Україні, люди не допустять свавілля та расової дискримінації по відношенню до пастора.

Людина, яка спасла десятки тисяч Українців від наркоманії, алкоголізму, самогубств і надалі продовжує це робити - не просить підтримки у держави. То, чому б державі не захистити суспільно-корисного громадянина, що тільки підніме авторитет України в світовій спільноті !!! Безпідставні наклепи та сфальсифікованість кримінальної справи призводять до сумніву, щодо доброго імені та совісті могучого Українського народу.

Ми вимагаємо Вашого негайного втручання, щодо закриття бездоказової кримінальної справи, а також припинення незаконних звинувачень з боку слідчих органів та інформаційний штурм з боку ЗМІ, спрямовані на розповсюдження наклепів та расизму в нашому суспільстві по відношенню до Сандея Аделаджа.

Ми, що нижче підписалися, громадяни України, свідки того, що вшанований пастор Сандей Аделаджа є порядною особою і почесним громадянином деяких міст світу. Нас вже 10 000 голосів, та буде значно більше.

Библия Онлайн

Молитва покаяния

Служение помазания церковь "Посольство Божье"

Институт подготовки Миссионеров и Священнослужителей "Иисус Навин"

You are here